Tczew - > Wiadomości - > Kronika Policyjna - >

Uroczysta gala z okazji Święta PolicjiUROCZYSTA GALA Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJI
Data: 25-07-2011
Godzina: 14:46
Więcej informacji na temat Uroczysta gal znajdą Państwo w poniższej wiadomości.

INFORMACJE

W ostatni piątek o godzinie 10.00. w Tczewskim Centrum Kultury i Sztuki odbyła się uroczysta gala z okazji przypadającego w dniu 24 lipca Święta Policji. Wręczono odznaczenia oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Jak co roku tczewscy policjanci uroczyście obchodzili swoje święto. Z tej okazji w ostatni piątek– 22 lipca – w sali widowiskowej Tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki odbyła się uroczysta gala podczas której funkcjonariusze otrzymali odznaczenia, awanse na wyższe stopnie i nagrody. Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej złote medale za długoletnią służbę otrzymali: Dariusz Manterys, Jolanta Maciejewska i Wojciech Bąk, natomiast srebrne mł.insp. Jacek Meyer, sierż. sztab. Sławomir Frankowski i asp. sztab. Waldemar Raszewski. Wręczono również cztery brązowe odznaki zasłużony policjant, które przyznano mł. asp. Januszowi Krause, asp. sztab. Arkadiuszowi Lindzie, st.asp. Grzegorzowi Pekowi i asp. Grzegorzowi Rasmusowi. Policjanci otrzymali też awanse na wyższe stopnie służbowe. Łącznie awansowano 61 funkcjonariuszy, w tym awans na stopień młodszego inspektora Policji otrzymał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie Jacek Meyer.

Czternastu wyróżniających się w służbie funkcjonariuszy otrzymało nagrody rzeczowe od przedstawicieli samorządów.
Bardzo miłym akcentem gali było wręczenie nagród dzieciom z szkół podstawowych, które wzięły udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Policja w oczach dziecka” . W tym roku pierwszą nagrodę otrzymała 9-letnia Sara Brandt – uczennica Zespołu Szkół w Rudnie filia w Gręblinie.

rzecznik prasowy KPP Tczew

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych