Tczew - > Wiadomości - > Kronika Policyjna - >

Kradli kołpaki i lusterka.KRADLI KOŁPAKI I LUSTERKA.
Data: 24-11-2011
Godzina: 13:01
Więcej informacji na temat Kradli kołpaki i lusterka znajdą Państwo w poniższej wiadomości.

INFORMACJE

Wczoraj kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca gm. Pelplin, który kradł w Tczewie kołpaki i lusterka samochodowe. Mundurowi ustalili, że w procederze pomagał mu 16-letni mieszkaniec gm. Tczew. Dzisiaj 23-latek usłyszał zarzuty. Za kradzieże grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienie. Sprawa 16-latka trafi do sądu rodzinnego.

Wczoraj policjanci zatrzymali 23-latka, który od ponad dwóch tygodni kradł w Tczewie akcesoria samochodowe. Mężczyźnie w procederze pomagał jego 16-letni kolega. Obaj poruszając się samochodem jeździli po terenie tczewskich osiedli i okradali pojazdy z kołpaków i lusterek zewnętrznych. Później korzystając z ogłoszeń na portalach internetowych próbowali je sprzedać. Łącznie łupem młodych mężczyzn padły przedmioty, których wartość oszacowano na ponad 4tys złotych. Policjanci odzyskali do tej pory 13 kompletów kołpaków i dwa lusterka, które teraz wrócą do właścicieli.
Dzisiaj 23-latek po nocy spędzonej w areszcie usłyszał zarzuty. Za kradzieże grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Sprawa 16-latka trafi do sądu rodzinnego.

rzecznik prasowy KPP Tczew

WASZE KOMENTARZE (1)
Karol
27-11-2011 (03:00)
miejscowość: Malbork
Wpadli...no i kto teraz będzie malbork7 prowadził ?

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych