Tczew - > Wiadomości - > Kronika Policyjna - >

Bili używając metalowych pałek i maczety. Już trafili do aresztu.BILI UŻYWAJĄC METALOWYCH PAŁEK I MACZETY. JUŻ TRAFILI DO ARESZTU.
Data: 12-12-2011
Godzina: 14:17
Więcej informacji na temat Bili używając metalowych pałek. znajdą Państwo w poniższej wiadomości.

Tagi: pobicia,
INFORMACJE

Bili używając metalowych pałek i maczety. Już trafili do aresztu.

Wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Ciepłe gm. Gniew trzej mężczyźni używając metalowych pałek i maczety dotkliwie pobili 27-latka. Mężczyzna z ranami ciętymi głowy i nóg trafił do szpitala. Jeszcze wczorajszego wieczora policjanci zatrzymali sprawców tego przestępstwa, którym za pobicie z użyciem niebezpiecznych narzędzi grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Wczoraj kilka minut przed godziną 16.00. policjanci z komisariatu w Gniewie otrzymali zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny w miejscowości Ciepłe gm. Gniew. Natychmiast na miejsce skierowano patrol, gdzie zastano poszkodowanego. Mundurowi ustalili, że około godz. 15.30. do spacerującego w pobliżu swojego domu 27-latka podjechał osobowy ford z którego wysiadło trzech mężczyzn. Napastnicy uzbrojeni w metalowe pałki i maczetę dotkliwie go pobili po czym pozostawili przy drodze. Poszkodowany z ranami ciętymi głowy i nóg trafił do szpitala.

Już w ciągu trzech godzin po zdarzeniu policjanci pracujący przy tej sprawie zatrzymali sprawców pobicia. Okazali się nimi 22 i 38 –letni mieszkańcy Gniewa oraz 30-letni mieszkaniec Gdyni. Do aresztu trafiła również 29-latka, która przywiozła napastników na miejsce przestępstwa. Funkcjonariusze zabezpieczyli również metalowe pałki i maczetę, którymi posługiwali się sprawcy.
Dzisiaj wszyscy zatrzymani usłyszą zarzuty . Za pobicie z użyciem niebezpiecznych narzędzi grozi im od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.


rzecznik prasowy KPP Tczew

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych