Tczew - > Wiadomości - > Kronika Policyjna - >

Tragiczny finał małżeńskiej kłótni.TRAGICZNY FINAŁ MAŁŻEŃSKIEJ KŁÓTNI.
Data: 30-12-2011
Godzina: 11:26
Więcej informacji na temat Małżeńska kłótnia znajdą Państwo w poniższej wiadomości.

INFORMACJE

Wczoraj kilka minut po godzinie 12.00. w jednym z bloków wielorodzinnych w Tczewie przy ul. Jedności Narodu 49-latka śmiertelnie pchnęła nożem kuchennym swojego o rok młodszego męża.
W kilka minut po tym tragicznym w skutkach zdarzeniu kobieta została zatrzymana przez policjantów. Dzisiaj zatrzymana usłyszy zarzuty. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godzinie 12.00. w jednym z mieszkań w bloku wielorodzinnym na ul. Jedności Narodu w Tczewie. Wówczas doszło do kłótni pomiędzy 49-latką i jej o rok młodszym mężem. W czasie awantury kobieta pchnęła 48-latka nożem kuchennym w klatkę piersiową w wyniku czego ten zmarł.
Już w kilka minut po tym tragicznym w skutkach zdarzeniu na miejsce przyjechali zaalarmowani przez sąsiadów policjanci, którzy zatrzymali 49-latkę. Okazało się, że kobieta była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało w wydychanym przez nią powietrzu ponad 3 promile alkoholu.
Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładnie okoliczności tego zdarzenia. Dzisiaj zatrzymana usłyszy zarzuty. Za dokonanie zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


rzecznik prasowy KPP Tczew

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych