Tczew - > Wiadomości - > Wypadki - >

Dwie osoby zginęły w zderzeniu osobowego volkswagena z ciężarową scanią.DWIE OSOBY ZGINĘŁY W ZDERZENIU OSOBOWEGO VOLKSWAGENA Z CIĘŻAROWĄ SCANIĄ.
Data: 19-08-2011
Godzina: 12:31
Więcej informacji na temat Dwie osoby zginęły znajdą Państwo w poniższej wiadomości.

INFORMACJE

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło dzisiaj o godzinie 6.30. na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Zajączkowo Tczewskie. Jadący w kierunku Gdańska vw golf zderzył się czołowo z ciężarową Scanią. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca i pasażer volkswagena.

W związku z wypadkiem przez ponad trzy godziny całkowicie zablokowana była droga nr 91. Aby rozładować tworzące się korki policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem.


Dzisiaj o godzinie 6.30. na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Zajączkowo Tczewskie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jadący w kierunku Gdańska osobowy vw golf zjechał nagle na lewy pas drogi, gdzie czołowo zderzył się z ciężarową scanią. Auto odbijając się od ciężarówki uderzyło jeszcze w osobowe volwo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący vw golfem 23-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego oraz 27-letni pasażer tego auta.
W związku z wypadkiem przez ponad trzy godziny całkowicie zablokowana była droga nr 91. Będący na miejscu policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Obecnie mundurowi badają okoliczności i przyczyny wypadku.
Od początku bieżącego roku tylko na drodze krajowej nr 91 w powiecie tczewskim doszło do 25 wypadków w których zginęło 8 osób, a 30 zostało rannych.
Zbliżający się koniec wakacji związany będzie z wzmożonym ruchem na drogach. Dlatego apelujemy by w czasie powrotów z letniego wypoczynku zachować szczególną ostrożność.

rzecznik prasowy KPP Tczew

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych