Tczew - > Wiadomości - > Wypadki - >

Jedna osoba zginęła, a dwie trafiły do szpitala po zderzeniu opla omegi z ciężarowym mercedesem.JEDNA OSOBA ZGINĘŁA, A DWIE TRAFIŁY DO SZPITALA PO ZDERZENIU OPLA OMEGI Z CIĘŻAROWYM MERCEDESEM.
Data: 02-01-2012
Godzina: 12:14
Więcej informacji na temat Śmiertelny wypadek znajdą Państwo w poniższej wiadomości.

INFORMACJE

Dzisiaj o godzinie 6.15 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Pieniążkowo gm. Gniew doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką w wyniku czego śmierć poniosła jedna osoba, a dwie zostały ranne. W miejscu, gdzie doszło do wypadku przez ponad cztery godziny całkowicie wstrzymany był ruch pojazdów. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Do wypadku doszło dzisiaj o godz. 6.15. na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Pieniążkowo gm. Gniew. Wówczas kierujący samochodem osobowym marki opel omega 43-letni mieszkaniec woj. kujawsko-pomorskiego jadąc w kierunku Gdańska z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał nagle na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącą z przeciwka ciężarówką marki mercedes. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierujący oplem. Poszkodowani zostali także 37-letni pasażer samochodu osobowego oraz 53-letni kierowca ciężarowego mercedesa, którzy z ogólnymi potłuczeniami ciała trafili do szpitala.
W miejscu, gdzie doszło do zderzenia droga krajowa nr 91 była całkowicie zablokowana przez ponad cztery godziny.
Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

rzecznik prasowy KPP Tczew

WASZE KOMENTARZE (0)

Pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych